Vispgrädde Färsk 40%

90 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Hemköp
300 g · 16% fett
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Jämförpris: 89,83 kr/kg
Alternativa varianter av Arla Ko Vispgrädde Färsk
Sorterat efter jämförpris (kr/kg)
| Produkt | Jämförpris | Kedjor | Pris | Skillnad |
|---|---|---|---|---|
Arla Ko Vispgrädde Färsk 40%Vald 1st | - | 1 | från 26.95 kr | - |
Falköpings Vispgrädde Färsk 40% 1st | - | 1 | från 21.90 kr | Annat märke |
Produkterna i tabellen tillhör samma koncept men kan skilja sig i vikt, märke, eller typ. Jämför alltid jämförpriset (kr/kg) för att hitta det billigaste alternativet.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Vispgrädde Färsk 40%
Vad kostar Vispgrädde Färsk 40%?
Vispgrädde Färsk 40% kostar 26,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Vispgrädde Färsk 40%?
Vispgrädde Färsk 40% tillhör kategorin mejeri-ost-och-agg.
Var kan jag köpa Vispgrädde Färsk 40%?
Du kan köpa Vispgrädde Färsk 40% hos följande kedjor: Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Vispgrädde Färsk 40%?
Vispgrädde Färsk 40% tillverkas av Arla Ko.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!