Stektermometer Digital

139 kr/st
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
132 g
NOVA 3 · Bearbetat
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Jämförpris: 139,00 kr/st
Produktbeskrivning
Stektermometer ifrån ICA Cook & Eat. Termometern klarar av att mäta upp till 250 grader. Om du grillar så rekommenderar vi dig att inte lägga sladden direkt över, då den inte klarar temperaturer över 300 grader.
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Återfuktade soltorkade tomater 65% (soltorkade tomater, vatten, vinäger, salt), solrosolja, oregano, kapris, surhetsreglerande medel: citronsyra, antioxidationsmedel: askorbinsyra.
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Stektermometer Digital
Vad kostar Stektermometer Digital?
Stektermometer Digital kostar 139,00 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Stektermometer Digital?
Stektermometer Digital tillhör kategorin Köksredskap.
Var kan jag köpa Stektermometer Digital?
Du kan köpa Stektermometer Digital hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Stektermometer Digital?
Stektermometer Digital tillverkas av ICA Cook & Eat.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!



