Säkerhetsnålar stål

1 kr/st
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Coop
Innehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
Jämförpris: 1,49 kr/st
Produktbeskrivning
Säkerhetsnålar tillverkade av härdat rostfritt stål.
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Säkerhetsnålar stål
Vad kostar Säkerhetsnålar stål?
Säkerhetsnålar stål kostar 29,90 kr. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Säkerhetsnålar stål?
Säkerhetsnålar stål tillhör kategorin Verktyg & Tillbehör.
Var kan jag köpa Säkerhetsnålar stål?
Du kan köpa Säkerhetsnålar stål hos följande kedjor: Coop, ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Säkerhetsnålar stål?
Säkerhetsnålar stål tillverkas av Falk.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!






