Rosenskära, Early Summer, mix
29900 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Spara 10 kr vs dyrastInnehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
10 kr dyrare (34 %)
Jämförpris: 29 900,00 kr/kg
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Rosenskära, Early Summer, mix
Vad kostar Rosenskära, Early Summer, mix?
Rosenskära, Early Summer, mix kostar mellan 29,90 kr och 40,00 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Rosenskära, Early Summer, mix?
Rosenskära, Early Summer, mix tillhör kategorin Odla & Plantera.
Var kan jag köpa Rosenskära, Early Summer, mix?
Du kan köpa Rosenskära, Early Summer, mix hos följande kedjor: ICA, Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Rosenskära, Early Summer, mix?
Rosenskära, Early Summer, mix tillverkas av Nelson Garden.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!


