Müslibar Salted Caramel
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Innehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Müslibar Salted Caramel
Vad kostar Müslibar Salted Caramel?
Müslibar Salted Caramel kostar 7,47 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Müslibar Salted Caramel?
Müslibar Salted Caramel tillhör kategorin Müsli.
Var kan jag köpa Müslibar Salted Caramel?
Du kan köpa Müslibar Salted Caramel hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Müslibar Salted Caramel?
Müslibar Salted Caramel tillverkas av ICA.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!
