Läsk Coca-Cola Zero Lemon
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Spara 2 kr vs dyrastInnehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
2 kr dyrare (14 %)
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Läsk Coca-Cola Zero Lemon
Vad kostar Läsk Coca-Cola Zero Lemon?
Läsk Coca-Cola Zero Lemon kostar mellan 15,00 kr och 17,10 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor. Billigast just nu hos ICA.
Vilken produktkategori tillhör Läsk Coca-Cola Zero Lemon?
Läsk Coca-Cola Zero Lemon tillhör kategorin Liten Läsk.
Var kan jag köpa Läsk Coca-Cola Zero Lemon?
Du kan köpa Läsk Coca-Cola Zero Lemon hos följande kedjor: ICA, Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Läsk Coca-Cola Zero Lemon?
Läsk Coca-Cola Zero Lemon tillverkas av Coca-Cola.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!

