Kycklingfilé Tunnskivad

135 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Spara 21 kr vs dyrast750 g · 3% fett
NOVA 1 · Obearbetat eller minimalt bearbetat
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 4 kedjor
4 kr dyrare (4 %)
17 kr dyrare (17 %)
21 kr dyrare (21 %)
Jämförpris: 135,20 kr/kg
Produktbeskrivning
Horisontellt skuren kycklingbröstfilé, 4 skivor per filé.
Ingredienser
Kycklingbröstfilé (100%)
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Kycklingbröstfilé.
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Kycklingfilé Tunnskivad
Vad kostar Kycklingfilé Tunnskivad?
Kycklingfilé Tunnskivad kostar mellan 101,40 kr och 122,50 kr beroende på butik. Vi har priser från 4 butiker i 4 kedjor. Billigast just nu hos ICA.
Vilken produktkategori tillhör Kycklingfilé Tunnskivad?
Kycklingfilé Tunnskivad tillhör kategorin Kycklingfilé.
Var kan jag köpa Kycklingfilé Tunnskivad?
Du kan köpa Kycklingfilé Tunnskivad hos följande kedjor: ICA, Coop, Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Kycklingfilé Tunnskivad?
Kycklingfilé Tunnskivad tillverkas av Guldfågeln.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Recept med denna produkt(8 recept)
Visa alla →Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!








