Köttsoppa med Grönsaker 4 Port

55 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Hemköp
Spara 7 kr vs dyrast540 g · 1% fett
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
7 kr dyrare (25 %)
Jämförpris: 54,63 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Köttsoppa med Grönsaker 4 Port
Vad kostar Köttsoppa med Grönsaker 4 Port?
Köttsoppa med Grönsaker 4 Port kostar mellan 29,50 kr och 36,90 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Köttsoppa med Grönsaker 4 Port?
Köttsoppa med Grönsaker 4 Port tillhör kategorin skafferi.
Var kan jag köpa Köttsoppa med Grönsaker 4 Port?
Du kan köpa Köttsoppa med Grönsaker 4 Port hos följande kedjor: Hemköp, Willys. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Köttsoppa med Grönsaker 4 Port?
Köttsoppa med Grönsaker 4 Port tillverkas av Knorr.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!