Knäckebröd Brungräddat

42 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Willys
Spara 5 kr vs dyrast830 g · 22% fett
NOVA 3 · Bearbetat
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
5 kr dyrare (14 %)
Jämförpris: 42,05 kr/kg
Alternativa varianter av Leksands Knäckebröd Brungräddat
Sorterat efter jämförpris (kr/kg)
| Produkt | Jämförpris | Kedjor | Pris | Skillnad |
|---|---|---|---|---|
Leksands Brungräddat Knäckebröd 1st | - | 2 | från 11.50 kr | |
Leksands Knäckebröd BrungräddatVald 1st | - | 2 | från 34.90 kr | - |
Produkterna i tabellen tillhör samma koncept men kan skilja sig i vikt, märke, eller typ. Jämför alltid jämförpriset (kr/kg) för att hitta det billigaste alternativet.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Ingredienser (OFF)
Fullkornsrågmjöl, vatten, jäst, salt.
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Knäckebröd Brungräddat
Vad kostar Knäckebröd Brungräddat?
Knäckebröd Brungräddat kostar mellan 34,90 kr och 39,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Knäckebröd Brungräddat?
Knäckebröd Brungräddat tillhör kategorin brod-och-kakor.
Var kan jag köpa Knäckebröd Brungräddat?
Du kan köpa Knäckebröd Brungräddat hos följande kedjor: Willys, Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Knäckebröd Brungräddat?
Knäckebröd Brungräddat tillverkas av Leksands.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!
