Jordnötssmör Smooth Eko

108 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Coop
350 g · 49% fett
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 4 kedjor
1 kr dyrare (3 %)
2 kr dyrare (5 %)
2 kr dyrare (5 %)
Jämförpris: 108,43 kr/kg
Ingredienser
INGREDIENSER: Rostade och malda ekologiska JORDNÖTTER 99,4% (Egypten), havssalt. Kan innehålla spår av mandel, hasselnötter och cashewnötter.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Jordnötssmör Smooth Eko
Vad kostar Jordnötssmör Smooth Eko?
Jordnötssmör Smooth Eko kostar mellan 37,95 kr och 39,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 4 butiker i 4 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Jordnötssmör Smooth Eko?
Jordnötssmör Smooth Eko tillhör kategorin Baktillbehör.
Var kan jag köpa Jordnötssmör Smooth Eko?
Du kan köpa Jordnötssmör Smooth Eko hos följande kedjor: Coop, Hemköp, Willys, MatHem. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Jordnötssmör Smooth Eko?
Jordnötssmör Smooth Eko tillverkas av Änglamark.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!





