Frys/microburk 2,5L 2P FV
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Innehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Frys/microburk 2,5L 2P FV
Vad kostar Frys/microburk 2,5L 2P FV?
Frys/microburk 2,5L 2P FV kostar 66,90 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Frys/microburk 2,5L 2P FV?
Frys/microburk 2,5L 2P FV tillhör kategorin Matförvaring.
Var kan jag köpa Frys/microburk 2,5L 2P FV?
Du kan köpa Frys/microburk 2,5L 2P FV hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Frys/microburk 2,5L 2P FV?
Frys/microburk 2,5L 2P FV tillverkas av ICA.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!


