Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p

PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Innehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Produktbeskrivning
Wettex Classic är den klassiska svensktillverkade svampduken. Absorberar upp till 15 gånger sin egna vikt, jämfört med vikten av en torr duk.
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p
Vad kostar Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p?
Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p kostar 19,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p?
Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p tillhör kategorin Diskduk & Diskhandske.
Var kan jag köpa Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p?
Du kan köpa Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p hos följande kedjor: ICA. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p?
Diskduk Wettex Rosa Bandet 4-p tillverkas av Wettex.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!












