Conchiglie Fullkornspasta

42 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Hemköp
500 g · 2% fett
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 1 kedja
Endast en kedja har pris - ingen jämförelse möjlig
Jämförpris: 41,90 kr/kg
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Allergener är ej verifierade för den här varan.
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Conchiglie Fullkornspasta
Vad kostar Conchiglie Fullkornspasta?
Conchiglie Fullkornspasta kostar 20,95 kr. Vi har priser från 1 butiker i 1 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Conchiglie Fullkornspasta?
Conchiglie Fullkornspasta tillhör kategorin skafferi.
Var kan jag köpa Conchiglie Fullkornspasta?
Du kan köpa Conchiglie Fullkornspasta hos följande kedjor: Hemköp. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Conchiglie Fullkornspasta?
Conchiglie Fullkornspasta tillverkas av Kungsörnen.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!