Chorizo Skivad

279 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
Coop
Inte analyserad än
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
4 kr dyrare (13 %)
Jämförpris: 279,00 kr/kg
Alternativa varianter av Coop Chorizo Skivad
Sorterat efter jämförpris (kr/kg)
| Produkt | Jämförpris | Kedjor | Pris | Skillnad |
|---|---|---|---|---|
Coop Chorizo SkivadVald 100g | - | 2 | från 27.90 kr | - |
Garant Chorizo Skivad 100g | - | 5 | från 27.90 kr | Annat märke |
Produkterna i tabellen tillhör samma koncept men kan skilja sig i vikt, märke, eller typ. Jämför alltid jämförpriset (kr/kg) för att hitta det billigaste alternativet.
Ingredienser
INGREDIENSER: Fläskkött (Spanien*), salt, paprikapulver, SKUMMJÖLKSPULVER, druvsocker, muskot, oregano, antioxidationsmedel (E 301), konserveringsmedel (E 251, E 252). Till 100 g färdig produkt har 135 g kött använts. *Uppfyller Coops kriterier för djurvälfärd. Läs mer på www.coop.se/ vart-ansvar/hallbarhetsarbete/kott/djurvalfard
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Kostklassificering
Tillsatser (E-nummer)3 st
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Chorizo Skivad
Vad kostar Chorizo Skivad?
Chorizo Skivad kostar mellan 27,90 kr och 31,50 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Chorizo Skivad?
Chorizo Skivad tillhör kategorin Chorizo Pålägg.
Var kan jag köpa Chorizo Skivad?
Du kan köpa Chorizo Skivad hos följande kedjor: ICA, Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Chorizo Skivad?
Chorizo Skivad tillverkas av Coop.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!

