Blåbärssylt EKO KRAV

125 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Spara 14 kr vs dyrast320 g · 0% fett
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
14 kr dyrare (35 %)
Jämförpris: 124,84 kr/kg
Ingredienser
Blåbär* (Sverige), rörsocker*, vatten och pektin. *= KRAV-Ekologisk. Fruktmängd 52g blåbär per 100g.
Näringsinformation & kost
Näringsvärde per 100g
Hälsa & klassificering
Inga av de 14 EU-allergenerna hittade.
Nutri-Score och NOVA-grupp via Open Food Facts.
Kostklassificering
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Blåbärssylt EKO KRAV
Vad kostar Blåbärssylt EKO KRAV?
Blåbärssylt EKO KRAV kostar mellan 39,95 kr och 53,95 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor. Billigast just nu hos ICA.
Vilken produktkategori tillhör Blåbärssylt EKO KRAV?
Blåbärssylt EKO KRAV tillhör kategorin Sylt.
Var kan jag köpa Blåbärssylt EKO KRAV?
Du kan köpa Blåbärssylt EKO KRAV hos följande kedjor: ICA, MatHem. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Blåbärssylt EKO KRAV?
Blåbärssylt EKO KRAV tillverkas av Torfolk Gård.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!







