Ärt, Sprit-, Meteor, låg
1186 kr/kg
PRIS | HÄLSA | PASSAR DIG
ICA
Spara 4 kr vs dyrastInnehållsförteckning saknas
Prisjämförelse per kedja
Jämför priser från 2 kedjor
4 kr dyrare (16 %)
Jämförpris: 1 185,71 kr/kg
Näringsinformation & kost
Ingen näringsinformation tillgänglig för denna produkt
Vill du veta när priset ändras?
Vi meddelar dig när priset går upp eller ner
Vanliga frågor om Ärt, Sprit-, Meteor, låg
Vad kostar Ärt, Sprit-, Meteor, låg?
Ärt, Sprit-, Meteor, låg kostar mellan 24,90 kr och 29,00 kr beroende på butik. Vi har priser från 2 butiker i 2 kedjor.
Vilken produktkategori tillhör Ärt, Sprit-, Meteor, låg?
Ärt, Sprit-, Meteor, låg tillhör kategorin Odla & Plantera.
Var kan jag köpa Ärt, Sprit-, Meteor, låg?
Du kan köpa Ärt, Sprit-, Meteor, låg hos följande kedjor: ICA, Coop. Använd vår prisjämförelse för att hitta närmaste butik med bästa pris.
Vilket varumärke tillverkar Ärt, Sprit-, Meteor, låg?
Ärt, Sprit-, Meteor, låg tillverkas av Nelson Garden.
Få personliga rekommendationer
Logga in för att se produkter och recept baserat på dina preferenser
Kommentarer (0)
Logga in för att lämna en kommentar
Inga kommentarer än. Bli först med att kommentera!